Dziś jest piątek 10 lipca

 

Nasza młodzież rozpoczęła swoje granie w nowym sezonie. Wszystkie nasze drużyny oprócz 2007/08 gr B rozegrały swoje mecze na wyjazdach. Pierwsi swój mecz rozegrali właśnie Młodzik 2007/08 gr B, którzy podejmowali drużynę Okęcia Warszawa - niestety przegraliśmy 1-7, natomiast już lepiej to wyglądało w drużynie Młodzik, 2007/08 która rozegrała swój mecz na boisku w Piastowie z miejscowym Piastem, wygraliśmy 2-5 i zapisujemy pierwsze 3 pkt w nowym sezonie.

3 Pkt dopisały sobie również drużyny prowadzone przez Adama Kempę nasze Żaki w swoim pierwszym meczu o stawkę wygrały na wyjeździe z Legionem Pruszków 3-4, wysokie zwycięstwa odnieśli podopieczni Michała Szczuckiego -Stojgniew rocznik 2009 gr A którzy pokonali AP BKS Naprzód Brwinów aż 2-20, wysoko również wygrali, bo 1-15 piłkarze prowadzeni przez Rafała Lubelskiego z Promykiem Nowa Sucha.

Ze zmiennym szczęściem grali nasi Seniorzy, nasza pierwsza drużyna pokonała MKS II PIASECZNO 2-0 i prowadzi w tabeli 3 grupy A KLASY, była to już czwarta wygrana naszych piłkarzy w nowym sezonie i dopisujemy kolejne 3 pkt, za tydzień już mecz, na który wszyscy czekamy z Korona Góra Kalwaria, która również wygrała wszystkie swoje mecze, natomiast już mniej szczęścia miała nasza druga drużyna, która w meczu derbowym przegrała 2-3 z KS BLIZNE.

Mecz walki, dużo kartek, goli i zmarnowanych sytuacji - było wszystko, co chciałby zobaczyć prawdziwy kibic, nasza drużyna przez 60 min grała w osłabieniu a walczyła jak równy z równym, gratulacje dla KS Blizne a naszym chłopakom brawa za to, że walczyli do końca, bo zabrakło naprawdę niewiele, aby zdobyć 1 pkt.


Poniżej przedstawiamy wyniki

A KLASA 
NAPRZÓD STARE BABICE - MKS II PIASECZNO 2:0
 
B KLASA
NAPRZÓD II STARE BABICE - KS BLIZNE NIEDZIELA 2:3
 
TRAMPKARZ 2005/06
POLONEZ WARSZAWA - NAPRZÓD STARE BABICE 4-0

MŁODZIK GR A 2007/2008
PIAST PIASTÓW - NAPRZÓD STARE BABICE 2-5
Skład
Respekta - Kamiński, Skowroński, Bartkowski, Brodowski, Mich, Radoń Milewski, Szczepański, zagrali: Nowak Wasiluk, Kądziołka, Łuczak, Figacz
Bramki
Nikodem Milewski x 3, Piotr Nowak, Jakub Mich.

MŁODZIK GR B 2007/2008
NAPRZÓD STARE BABICE - RKS OKĘCIE 1-7
Bramka: Karol Szymczyk

ORLIK 2009 GR A
KS ZABOROWIANKA - NAPRZÓD STARE BABICE Mecz Odbędzie się 10.09.2019 o godz 18.00 w Zaborowie.

ORLIK 2009 GR B
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW - NAPRZÓD STARE BABICE 2-20
Skład : Bieńka, Jerzak, Królikowski, Wiśniewski T, Zduński Ukleja, Nowak zagrali Opara, Skowroński, Iwanicki, Kawecki, Wiśniewski B, Niedziela.

ORLIK 2010 GR A
HUTNIK WARSZAWA - NAPRZÓD STARE BABICE SOBOTA przełożony

ORLIK 2010 GR B
PROMYK NOWA SUCHA - NAPRZÓD STARE BABICE SOBOTA 1-15
Skład Grabowski, Kołecki Iwanicki Skręta Rylski Rzepniewski Zieliński: zagrali Kotwicki, Kawecki, Krajewski, Kiełtyka, Król, Senterkiewicz, Zaręba, Rogalski.
 
ŻAK 2011
LEGION PRUSZKÓW - NAPRZÓD STARE BABICE 3:4
Skład Perończyk, Ławecki, Świerczyński, Doberski, Dyszkowski, Kozłowski, Płachta, Mieszkowski, Zdun.
Bramki :Dyszkowski 3, Doberski.

 

Polityka Cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Informacja o Twoich danych:


Drogi Użytkowniku, 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

G.K.S NAPRZÓD Stare Babice z siedzibą w Zielonki Parcela ul. Zachodnia 2 (dalej zwany: „NAPRZÓD”) podczas udostępniana zawartości na swojej stronie internetowej www.naprzodstarebabice.pl stosuje pliki Cookies (tzw. ciasteczka), czyli dane informatyczne, składające się grupy liter i cyfr, które zapisujemy w Państwa przeglądarce internetowej lub na dysku twardym użytkownika końcowego, czyli Państwa komputera/urządzenia. Możliwe jest także używanie przez NAPRZÓD technologii o funkcjonalności zbliżonej do plików cookies.

Zapisywane pliki Cookies zawierają zazwyczaj: unikalny numer, czas przechowywania ich na urządzeniu Użytkownika, dane o urządzeniu za pośrednictwem którego odwiedzasz stronę, jego parametry techniczne, takie jak: system operacyjny i wersja, rozdzielczość ekranu, oznaczenie czasu, zastosowana przeglądarka i jej wersja, adres IP i położenie z niego wynikające, nazwę domeny serwisu z którego pochodzą, parametry techniczne urządzenia.

G.K.S NAPRZÓD Stare Babice zbiera informacje dobrowolnie podane przez użytkownika.

Niektóre Cookies umożliwiają nam połączenie Państwa aktywności podczas przeglądania naszej strony już w chwili, kiedy otwierane jest okno przeglądarki internetowej, aż do jej zamknięcia. Po zamknięciu okna przeglądarki internetowej, Cookies kasują się. Inne pozostają w urządzeniu przez ustawiony czas i aktywują się zawsze podczas odwiedzania strony internetowej, tworzącej poszczególne Cookies.

 

Pliki ciasteczek wykorzystywane są przez G.K.S NAPRZÓD w następującym celu:

optymalizacji dostosowania zawartości stron WWW do preferencji Użytkownika, pozwalają one na rozpoznanie urządzenia Użytkownika i przedstawienie stron WWW w formie dostosowanej do jego potrzeb,tworzenia statystyk umożliwiających sposób Użytkowania stron WWW przez użytkownika i pozwalających na ulepszenie ich zawartości i struktury, utrzymania sesji przeglądarki internetowej zalogowanego Użytkownika, dzięki czemu nie ma konieczności logowania się przy przejściu na kolejne podstrony serwisu, określania profilu użytkownika w celu wyświetlania mu dopasowanych materiałów w sieciach reklamowych, w szczególności sieci Google. W tym celu mogą zostać zachowane informację o ścieżce nawigacji użytkownika lub czasie pozostawania na danej stronie.

 

Zalecamy przeczytanie polityki ochrony prywatności Google Analytics w celu poznania zasad korzystania z plików Cookies wykorzystywanych w statystykach: https://support.google.com/analytics/answer/6004245?hl=pl .

W zakresie informacji o preferencjach użytkownika gromadzonych przez sieć reklamową Google użytkownik może przeglądać i edytować informacje wynikające z plików Cookies przy pomocy narzędzia: https://www.google.com/ads/preferences .

Zamieszczane przez serwer pliki Cookies można podzielić na dwa rodzaje: pliki sesyjne, które są tymczasowe i pozostają w urządzeniu Użytkownika tylko do czasu  zamknięcia przeglądarki internetowej oraz pliki stałe, które pozostają w urządzeniu Użytkownika do momentu ich ręcznego usunięcia lub do daty określonej w parametrach danego pliku Cookies.

Pliki Cookies zamieszczane w urządzeniach końcowych użytkownika Serwisu mogą być wykorzystywane przez współpracujących z G.K.S NAPRZÓD  reklamodawców oraz zaufanych partnerów.

Informacje o niektórych zachowaniach użytkowników podlegają logowaniu w warstwie serwerowej. Dane te są wykorzystywane wyłącznie w celu administrowania serwisem oraz w celu zapewnienia jak najbardziej sprawnej obsługi świadczonych usług hostingowych.

Przeglądane zasoby identyfikowane są poprzez adresy URL. Ponadto zapisowi mogą podlegać:

 • czas nadejścia zapytania
 • czas wysłania odpowiedzi
 • nazwę stacji klienta – identyfikacja realizowana przez protokół http
 • informacje o błędach jakie nastąpiły przy realizacji transakcji http
 • adres URL strony poprzednio odwiedzanej przez użytkownika (referer link) –w przypadku gdy przejście do Serwisu nastąpiło przez odnośnik
 • informacje o przeglądarce użytkownika
 • informacje o adresie IP.

Dane powyższe są wykorzystywane dla celów administrowania serwerem oraz w celach marketingowych Operatora Serwisu

Oprogramowanie służące do przeglądania zawartości stron internetowych zazwyczaj domyślnie zezwala na przechowywanie plików Cookies w urządzeniu Użytkownika, jednak w każdej chwili ustawienia dotyczące tych plików mogą zostać zmienione przez Użytkownika. Zwykle możliwe jest całkowite zablokowanie ich pobierania lub wymuszenie informacji o każdorazowym zapisywaniu tych plików na urządzeniu Użytkownika. Szczegółowe informacje o sposobach obsługi plików Cookies znajdziecie Państwo w ustawieniach oprogramowania do przeglądania zawartości stron internetowych z jakiego korzystacie. W celu zarządzania ustawieniami Cookies należy wybrać z listy poniżej przeglądarkę internetową/ system i postępować zgodnie z instrukcjami:

 • Internet Explorer
 • Chrome
 • Safari
 • Firefox
 • Opera
 • Android
 • Safari (iOS)
 • Windows Phone
 • Blackberry

 

 

Zgadzam się