Dziś jest sobota 06 czerwca

 

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice i kibice zachęcamy do przeczytania wywiadu ze Sponsorem Strategicznym klubu Naprzód Stare Babice i Prezesem Zarządu Centrum Fotowoltaiki Michałem Suska. Dziękujemy Centrum Fotowoltaiki za wsparcie naszych działań i rozwoju naszych wychowanków.

NSB
Dzień dobry Panie Michale
Michał Suska : Dzień dobry.

NSB
Zacznijmy od tematu, który pod względem marketingu sportowego był najbardziej gorącym - wejściem CENTRUM FOTOWOLTAIKI w sponsoring GKS NAPRZÓD Stare Babice.
Jak to wszystko się stało?

Michał Suska: Postanowiłem wspierać lokalnie naszych zawodników w realizowaniu ich sportowych pasji. Jestem mieszkańcem gminy Stare Babice, gminy z dużym potencjałem. Jako przedsiębiorca cieszę się, że mogę przyczynić się do rozwoju oraz wsparciu na starcie młodych piłkarzy, ale również zwiększyć motywację drużyn seniorskich. Nie ukrywam, że współpraca ma dla mnie również wymiar biznesowy. Liczę, że dzięki współpracy z Klubem marka Centrum Fotowoltaiki będzie lepiej rozpoznawalna wśród lokalnej społeczności.

NSB
Panie Michale nie jest łatwo znaleść sponsora strategicznego w tak niskich ligach, czym się kierowała Pańska firma CENTRU FOTOWOLTAIKI decydując się na sponsoring naszego klubu?
Prosimy również aby opowiedział Pan też coś o swojej firmie.

Michał Suska: Z naszego punktu widzenia najistotniejszy jest lokalny (gminny) wymiar współpracy, a nie historyczne wyniki sportowe. Zresztą w obecnych sezonie rozgrywek wyniki sportowe są imponujące i wierzę, że awansujemy do wyższej ligi. Centrum Fotowoltaiki to marka będąca własnością Energomix Sp. z o.o. - spółki działającej od 10 lat na polskim rynku energetycznym. Energomix Sp. z o.o. zajmuje się poprawą efektywności energetycznej, zakupami energii elektrycznej i gazu ziemnego, usługami elektrycznymi – w tym opomiarowaniem i budową układów zasilania, budową infrastruktury dla elektromobilności oraz Odnawialnymi Źródłami Energii. Firma obsługuje ponad 4 000 klientów w całej Polsce. Specjalizujemy się w montażu instalacji fotowoltaicznych dla domów, firm oraz rolników. Działamy na terenie całego kraju, a na terenie powiatu warszawskiego-zachodniego możemy się już pochwalić wieloma realizacjami. Kompleksowo obsługujemy proces inwestycyjny związany z budową elektrowni słonecznej – zapewniamy projekt, montaż, finansowanie oraz przygotowanie dokumentacji zgłoszeniowej i dotacyjnej. Mieszkańców zainteresowanych instalacją fotowoltaiczną zapraszamy do kontaktu (www.cefo.pl, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 222 692 777).

NSB
Nasz klub to tradycja naszej Gminy w tym roku obchodzi swoje 40-lecie istnienia jest coraz bardziej medialny w naszej gminie jak i na całym Mazowszu czy to również też miało jakiś wpływ?

Michał Suska: Oczywiście, wymiar marketingowy jest dla nas również istotny – szczególnie w oblicz tego okrągłego jubileuszu.

NSB
Dzięki Pana wsparciu możemy sobie pozwolić na więcej jeszcze bardziej się rozwijać, czy współpraca która została nawiązana miedzy Centrum Fotowoltaoiki a GKS NAPRZÓD Stare Babice będzie długoflowa?

Michał Suska : Mamy nadzieję, że dzięki naszej pomocy Klub będzie się z roku na rok rozwijał. Jeśli obie strony będą zadowolone ze współpracy, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby ją kontynuować.

NSB
Na pewno po podpisaniu umowy z klubem śledzi Pan poczynania i wyniki naszych drużyn które z dumą biegają w koszulkach z Pana logo, jak wygląda to w Pana ocenie?

Michał Suska : Jak dotychczas drużyny radzą sobie wyśmienicie. Oby tak dalej.

NSB
Zarząd klubu z Prezesem Markiem Kamińskim założył sobie plan na najbliższy sezon pod względem sportowym, że będzie chciał aby jak największa ilość drużyn awansowała do ligi wyżej dzięki Pana Pomocy ale i innych partnerów może być trochę łatwiej.

Michał Suska :Uważam, że nasze wsparcie przyczyni się do zainteresowania Klubem wśród innych lokalnych przedsiębiorców. Pierwsze sygnały już są zauważalne.

NSB
Jest Pan osobą która wspiera sport lokalny. Czy może Pan w jakiś sposób zachęcić te mniejsze firmy że jednak warto pomagać, że to jednak się opłaca pomagając takim stowarzyszeniom jak Naprzód Stare Babice.

Michał Suska :Warto pomagać lokalnie, warto wspierać sport i rozwój dzieci. Myślę, że inni przedsiębiorcy wkrótce zauważą ten trend i dołączą do grona sponsorów Klubu.

NSB
Panie Michale tak już na koniec, dziękujemy że Pan jako mieszkaniec naszej Gminy postanowił Pan wspierać nasz klub.

Dziękujemy za miłą rozmowę
Michał Suska : Ja również bardzo dziękuję.

Polityka Cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Informacja o Twoich danych:


Drogi Użytkowniku, 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

G.K.S NAPRZÓD Stare Babice z siedzibą w Zielonki Parcela ul. Zachodnia 2 (dalej zwany: „NAPRZÓD”) podczas udostępniana zawartości na swojej stronie internetowej www.naprzodstarebabice.pl stosuje pliki Cookies (tzw. ciasteczka), czyli dane informatyczne, składające się grupy liter i cyfr, które zapisujemy w Państwa przeglądarce internetowej lub na dysku twardym użytkownika końcowego, czyli Państwa komputera/urządzenia. Możliwe jest także używanie przez NAPRZÓD technologii o funkcjonalności zbliżonej do plików cookies.

Zapisywane pliki Cookies zawierają zazwyczaj: unikalny numer, czas przechowywania ich na urządzeniu Użytkownika, dane o urządzeniu za pośrednictwem którego odwiedzasz stronę, jego parametry techniczne, takie jak: system operacyjny i wersja, rozdzielczość ekranu, oznaczenie czasu, zastosowana przeglądarka i jej wersja, adres IP i położenie z niego wynikające, nazwę domeny serwisu z którego pochodzą, parametry techniczne urządzenia.

G.K.S NAPRZÓD Stare Babice zbiera informacje dobrowolnie podane przez użytkownika.

Niektóre Cookies umożliwiają nam połączenie Państwa aktywności podczas przeglądania naszej strony już w chwili, kiedy otwierane jest okno przeglądarki internetowej, aż do jej zamknięcia. Po zamknięciu okna przeglądarki internetowej, Cookies kasują się. Inne pozostają w urządzeniu przez ustawiony czas i aktywują się zawsze podczas odwiedzania strony internetowej, tworzącej poszczególne Cookies.

 

Pliki ciasteczek wykorzystywane są przez G.K.S NAPRZÓD w następującym celu:

optymalizacji dostosowania zawartości stron WWW do preferencji Użytkownika, pozwalają one na rozpoznanie urządzenia Użytkownika i przedstawienie stron WWW w formie dostosowanej do jego potrzeb,tworzenia statystyk umożliwiających sposób Użytkowania stron WWW przez użytkownika i pozwalających na ulepszenie ich zawartości i struktury, utrzymania sesji przeglądarki internetowej zalogowanego Użytkownika, dzięki czemu nie ma konieczności logowania się przy przejściu na kolejne podstrony serwisu, określania profilu użytkownika w celu wyświetlania mu dopasowanych materiałów w sieciach reklamowych, w szczególności sieci Google. W tym celu mogą zostać zachowane informację o ścieżce nawigacji użytkownika lub czasie pozostawania na danej stronie.

 

Zalecamy przeczytanie polityki ochrony prywatności Google Analytics w celu poznania zasad korzystania z plików Cookies wykorzystywanych w statystykach: https://support.google.com/analytics/answer/6004245?hl=pl .

W zakresie informacji o preferencjach użytkownika gromadzonych przez sieć reklamową Google użytkownik może przeglądać i edytować informacje wynikające z plików Cookies przy pomocy narzędzia: https://www.google.com/ads/preferences .

Zamieszczane przez serwer pliki Cookies można podzielić na dwa rodzaje: pliki sesyjne, które są tymczasowe i pozostają w urządzeniu Użytkownika tylko do czasu  zamknięcia przeglądarki internetowej oraz pliki stałe, które pozostają w urządzeniu Użytkownika do momentu ich ręcznego usunięcia lub do daty określonej w parametrach danego pliku Cookies.

Pliki Cookies zamieszczane w urządzeniach końcowych użytkownika Serwisu mogą być wykorzystywane przez współpracujących z G.K.S NAPRZÓD  reklamodawców oraz zaufanych partnerów.

Informacje o niektórych zachowaniach użytkowników podlegają logowaniu w warstwie serwerowej. Dane te są wykorzystywane wyłącznie w celu administrowania serwisem oraz w celu zapewnienia jak najbardziej sprawnej obsługi świadczonych usług hostingowych.

Przeglądane zasoby identyfikowane są poprzez adresy URL. Ponadto zapisowi mogą podlegać:

 • czas nadejścia zapytania
 • czas wysłania odpowiedzi
 • nazwę stacji klienta – identyfikacja realizowana przez protokół http
 • informacje o błędach jakie nastąpiły przy realizacji transakcji http
 • adres URL strony poprzednio odwiedzanej przez użytkownika (referer link) –w przypadku gdy przejście do Serwisu nastąpiło przez odnośnik
 • informacje o przeglądarce użytkownika
 • informacje o adresie IP.

Dane powyższe są wykorzystywane dla celów administrowania serwerem oraz w celach marketingowych Operatora Serwisu

Oprogramowanie służące do przeglądania zawartości stron internetowych zazwyczaj domyślnie zezwala na przechowywanie plików Cookies w urządzeniu Użytkownika, jednak w każdej chwili ustawienia dotyczące tych plików mogą zostać zmienione przez Użytkownika. Zwykle możliwe jest całkowite zablokowanie ich pobierania lub wymuszenie informacji o każdorazowym zapisywaniu tych plików na urządzeniu Użytkownika. Szczegółowe informacje o sposobach obsługi plików Cookies znajdziecie Państwo w ustawieniach oprogramowania do przeglądania zawartości stron internetowych z jakiego korzystacie. W celu zarządzania ustawieniami Cookies należy wybrać z listy poniżej przeglądarkę internetową/ system i postępować zgodnie z instrukcjami:

 • Internet Explorer
 • Chrome
 • Safari
 • Firefox
 • Opera
 • Android
 • Safari (iOS)
 • Windows Phone
 • Blackberry

 

 

Zgadzam się