Dziś jest niedziela 15 grudnia

Piękna, pełna pasji, ambicji i charakteru historia klubu Naprzód Stare Babice, sięga końca lat 70, a dokładnie 29 lipa a 1979 roku, kiedy na zebraniu założycielskim podjęto uchwałę o założeniu klubu, jako Stowarzyszenie Kultury Fizycznej w gminie Stare Babice. W zarządzie zasiadali pasjonaci, zagorzali kibice i propatorzy sportu:Bogdan Miedziński, Edward Goraj, Tomasz Wroniewski, Michał Dominiak, Tadeusz Jakubowski, Leszek Pawłowski, Jerzy Kamiński, Wiesław Milewski, Grzegorz Żółtowski, Andrzej Karczmarek, Mariola Dudzińska, Tomasz Barszczewski, Zdzisław Żurawski, Janusz Berkowski i Krzysztof Roszczyk.

Klub zaczął od rozgrywek B-klasy. Za rozwój odpowiadał trener Janusz Strzeszewski, którego po roku zastąpił Jerzy Pisarski. Klub startował od zera, miał tylko pomysł i baraki, które dzięki współpracy z miejscową społecznością zostały wyremontowane w tak zwanym czynie społecznym.

Również dzięki pomocy gminy i Stowarzyszenia, klub zakupił na użytek własny i zewnętrzny ciągnik, autobus, samochody marki Żuk i Nysa (na tamte czasy ekskluzywne i trudnodostępne pojazdy), dzięki czemu mógł na nich zarabiać i przeznaczać pozyskane środki na rozwój sportu.

Sukcesem Stowarzyszenia było wychowanie utalentowanych sportowców, m.in. Martyny Poprzeczko, która dwukrotnie zdobyła brązowy medal w Mistrzostwach Europy, czy awans i gra klubu Naprzód Zielonki (ówczesna nazwa) w IV lidze.

W tym momencie Gminny Klub Sportowy Naprzód Stare Babice występuje na zapleczu IV ligi i posiada 12 grup młodzieżowych. Na czele zarządu stoi prezes  Marek Kamiński, Wiceprezesem jest Rafał Lubelski

Na zakończenie, chcieliśmy, jako klub Naprzód Stare Babice, podziękować wszystkim działaczom, prezesom, sportowcom, starostom, rodzicom, kibicom i wielu, wielu innym OSOBOM (!!!) za poświęcony czas i trud włożony w rozwój klubu i propagowanie sportu w Gminie Stare Babice. Będziemy starać się, żeby ta historia miała dalszy, optymistyczny ciąg.

Informacja o Twoich danych:

Drogi Użytkowniku, 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

G.K.S NAPRZÓD Stare Babice zbiera informacje dobrowolnie podane przez użytkownika.

Pliki ciasteczek wykorzystywane są przez G.K.S NAPRZÓD w następującym celu:

optymalizacji dostosowania zawartości stron WWW do preferencji Użytkownika, pozwalają one na rozpoznanie urządzenia Użytkownika i przedstawienie stron WWW w formie dostosowanej do jego potrzeb,tworzenia statystyk umożliwiających sposób Użytkowania stron WWW przez użytkownika i pozwalających na ulepszenie ich zawartości i struktury, utrzymania sesji przeglądarki internetowej zalogowanego Użytkownika, dzięki czemu nie ma konieczności logowania się przy przejściu na kolejne podstrony serwisu, określania profilu użytkownika w celu wyświetlania mu dopasowanych materiałów w sieciach reklamowych, w szczególności sieci Google. W tym celu mogą zostać zachowane informację o ścieżce nawigacji użytkownika lub czasie pozostawania na danej stronie.

Informacje o niektórych zachowaniach użytkowników podlegają logowaniu w warstwie serwerowej. Dane te są wykorzystywane wyłącznie w celu administrowania serwisem oraz w celu zapewnienia jak najbardziej sprawnej obsługi świadczonych usług hostingowych.

Przeglądane zasoby identyfikowane są poprzez adresy URL. Ponadto zapisowi mogą podlegać:

• czas nadejścia zapytania
  • czas wysłania odpowiedzi
  • nazwę stacji klienta – identyfikacja realizowana przez protokół http
  • informacje o błędach jakie nastąpiły przy realizacji transakcji http
  • adres URL strony poprzednio odwiedzanej przez użytkownika (referer link) –w przypadku gdy przejście do Serwisu nastąpiło przez odnośnik
  • informacje o przeglądarce użytkownika
  • informacje o adresie IP.

Dane powyższe są wykorzystywane dla celów administrowania serwerem oraz w celach marketingowych Operatora Serwisu

Oprogramowanie służące do przeglądania zawartości stron internetowych zazwyczaj domyślnie zezwala na przechowywanie plików Cookies w urządzeniu Użytkownika, jednak w każdej chwili ustawienia dotyczące tych plików mogą zostać zmienione przez Użytkownika. Zwykle możliwe jest całkowite zablokowanie ich pobierania lub wymuszenie informacji o każdorazowym zapisywaniu tych plików na urządzeniu Użytkownika. Szczegółowe informacje o sposobach obsługi plików Cookies znajdziecie Państwo w ustawieniach oprogramowania do przeglądania zawartości stron internetowych z jakiego korzystacie. W celu zarządzania ustawieniami Cookies należy wybrać z listy poniżej przeglądarkę internetową/ system i postępować zgodnie z instrukcjami:

• Internet Explorer
  • Chrome