Dziś jest środa 29 listopada

Szanowni Państwo!
 
W imieniu Zarządu Klubu Naprzód Zielonki chcemy prosić o pomoc w leczeniu naszego zawodnika Jakuba Leszczyńskiego, którego w ostatnim czasie dotknęła ciężka kontuzja. Kuba od dziecka trenuje piłkę nożną, a jego hobby zmieniło się w nieodłączną część jego życia. Od ponad 6 lat jest zawodnikiem pierwszego zespołu. Nasz bramkarz jak co roku podczas wakacji przygotowywał się z drużyną do nowego sezonu. Niestety podczas jednego z treningów doznał bolesnej kontuzji kolana. Diagnoza potwierdziła jeden z najgorszych scenariuszy, czyli zerwane więzadło krzyżowe przednie w lewym kolanie. Jest to ogromny cios dla drużyny, ponieważ Kuba był ważnym ogniwem tego zespołu.
 
Do odzyskania pełnej sprawności i szans na powrót na boisko konieczna jest operacja. Cena takiej operacji to ponad 17 tysięcy złotych. Dodatkowo, aby powrócić na boisko w pełni sił, niezbędna będzie rehabilitacja, której koszt szacuje się na kilka tysięcy złotych.
 
Dlatego zwracamy się z prośbą do przyjaciół, znajomych i wszystkich, którzy chcą umożliwić Kubie powrót do robienia tego, co najbardziej kocha w życiu. Każda przelana złotówka lub udostępnienie zrzutki będzie niezwykle ważne i cenne. Wierzymy że każda darowizna, przyczyni się do osiągnięcia naszego celu.
 
W imieniu Kuby i całej drużyny dziękujęmy z całego serca za Wasze wsparcie i za pomoc w tym trudnym momencie.
 
Mamy nadzieję, że w 2024 roku zobaczymy się razem z Kubą na boisku i trybunach!
 
https://zrzutka.pl/mdz4ra
 
 

Zarząd Klubu Naprzód Zielonki