Dziś jest środa 29 listopada

 

System szkolenia Naprzód Stare Babice może być realizowany wyłącznie przy udziale wykwalifikowanej kadry, która składa się z czterech trenerów. Sztab naszego klubu piłkarskiego posiada doświadczenie oraz wiedzę w zakresie pracy z młodymi piłkarzami, która poparta jest licznymi szkoleniami, kursami oraz stażami trenerskimi odbytymi nie tylko na terenie naszego kraju, ale także w europejskich klubach. Szkoleniowcy, oprócz umiejętności trenerskich, wykazują się także podejściem pedagogicznym.

W Klubie Naprzód Stare Babice  wszystkie grupy wiekowe mają przydzielonych swoich trenerów, którzy wspólnie prowadzą zajęcia i dbają o rozwój każdego zawodnika.

Dzięki wymianie wiedzy pomiędzy szkoleniowcami, Klub może rozwijać swój własny model szkolenia, dostosowując zagraniczne metody kształcenia do warunków treningowych i polskiego klimatu.

 

 

 

 

Kariera Zawodnicza:
Siarka Tarnobrzeg,  Wisła Sandomierz,  Iskra Sobów,  Sokół Nisko,  Sparta Dwikozy, Alit Ożarów,  Naprzód Zielonki,  RKS Okęcie Warszawa,  LKS Chlebnia,  Naprzód Stare Babice.

Kariera trenerska:
Jeden z najbardziej doświadczonych zawodników i trenerów, dla którego dobro dzieci jest najważniejsze.  W Naprzodzie z małymi przerwami od 2010 roku. Uprawnienia trenerskie zdobył w 2009 r. cały czas się poszerzając swoją wiedzę.

Ukończył kursy i szkolenia organizowane przez MZPN i  Akademię Piłkarską Grassroots. Posiada prestiżowy certyfikat  Football Coach Assistant Coerver. Poza tym jest też nauczycielem wychowania fizycznego  w SP w Koczargach Starych. W klubie zajmuje się rozwojem roczników 2005/2006 i 2007/2008.

Trener i zawodnik, który jest związany z Naszym klubem już od 2010 roku. Jego doświadczenie zawodnicze i trenerskie procentuje urozmaiconymi treningami Naszych podopiecznych. Trener Grzegorz od rana do wieczora jest w szkole i klubie opiekując się Naszymi pociechami.

Zaangażowanie trenera Grzegorza przekłada się na zespoły które prowadzi. Choć posiada szeroką wiedzę na temat prowadzenia treningów, to nie stoi w miejscu i cały czas się rozwija szukając nowych kursów i szkoleń.


 

Kariera Zawodnicza:
Zaczynał swoją przygodę z klubem Olimpia Warszawa, w 2009 roku ukonczył AWF, poczym rozpoczął pracę jako asystent trenera w klubie Olimpii Warszawa

Kariera trenerska:
2013 roku rozpoczął pracę w ATP Warszawa (Akademia Talentów Piłkarskich)  prowadził rocznik 2006. Jeden z najbardziej doświadczonych trenerów, dla którego dobro dzieci jest najważniejsze..


W sezonie 2019 dołączył do G.K.S Naprzód Stare Babice w roli trenera. W naszym klubie prowadzi rocznik 2008/2009. Posiada licencję UEFA C

Dzięki takiej karierze stawia przede wszystkim na utalentowaną młodzież.