Dziś jest środa 29 listopada

 

Klub Sportowy Naprzód Stare Babice który wcześniej nosił nazwę Naprzód Zielonki, powstał 29 lipca 1979 roku, został założony przez pasjonatów sportu na których czele stał Bogdan Miedziński i tak na prawdę stworzył coś z niczego (więcej o historii klubu w zakładce: „Historia Klubu”).

Największym osiągnięciem klubu była gra w IV lidze. Obecnie posiadamy 7 grup młodzieżowych w których trenuje ponad 200 dzieci, które chcą zostać następcami naszych reprezentantów Polski. Przez te 40 lat wychowaliśmy wielu zawodników którzy z powodzeniem grali w wyższych ligach, a  dzięki współpracy z gminą Stare Babice i miejscowym GOSiRem , który zarzadza  3 boiskami ( ze sztuczną trawą, naturalne i tartanowe) oraz halą sportowo-widowiskową, które służą do promowania i rozwijania piłki nożnej wśród najmłodszych adeptów piłki nożnej. Posiadamy również drużynę seniorów która obecnie gra w lidze okręgowej.

Nasz klub tworzą pasjonaci, żyjący piłką 24 godziny na dobę, którzy przekazują swoją wiedzę i doświadczenie na najmłodszych . Stawiamy na pierwszym miejscu na rozwój naszych wychowanków, ich dokształcanie, propagowanie zdrowego trybu życia, profesjonalizmu, radzenia sobie z porażką jak i z wygraną, dzięki profesjonalizmowi naszych trenerów wydobywamy z naszych pociech jak najwięcej dobrego i przede wszystkim chcemy żeby zostali dobrymi ludźmi i również przekazywali nasze wartości dalej.